Poznaj nas i zobacz, co możemy Ci zaoferować.

VAN group to grupa podmiotów specjalizujących się w branży TSL.

VAN group działa w oparciu o własny, przyjazny system funkcjonowania.
Struktura organizacji jest płaska, bez hierarchii. Zamiast stanowisk tworzymy zadania.

 

Struktura: sekcja, departament, BSC

Podstawowym elementem struktury grupy VAN jest sekcja rozumiana, jako projekt lub cel biznesowy.
Projektami czy celami biznesowymi są na przykład: usługa spedycyjna, usługi wewnętrzne IT, operacje magazynowe, działalność deweloperska czy księgowość.

Sekcja to inaczej firma wewnątrz naszej organizacji. Masz duży wpływ na jej prowadzenie i rozwój. Przychody i koszty zbierane są w standaryzowanym arkuszu BSC (Balanced Scorecard). Comiesięczny wynik sekcji jest podstawą do wyliczania wynagrodzenia.

Jeśli ważna jest współpraca sekcji w realizacji projektów, mogą tworzyć Departament, koordynowany przez Managera Departamentu.

Systemy motywacyjne opieramy na pomiarze wartości dodanej. Nieustannie zachęcamy do samodzielnych projektów poprzez prowadzenie własnych sekcji i departamentów. Tak rozumiemy rozwój zawodowy.

 

Pracuj ile chcesz, wypoczywaj ile chcesz

W grupie VAN wierzymy, że elastyczny czas pracy jest korzystny dla wszystkich. To Ty decydujesz o czasie pracy. Potrzebujesz więcej dni urlopu? Nie ma problemu. Po prostu go weź i odpoczywaj.

 

 

Wartości firmy:

Działamy w oparciu o własny, przyjazny system funkcjonowania tak, aby zapewnić pracownikom rozwój, satysfakcję i dobrą atmosferę w pracy.

Proste i przyjemne – takie są relacje w firmie, procedury, projekty, komunikacja, struktura – są maksymalnie uproszczone.
Otwartość – buduje relacje, transparentność działań poprawia jakość, sprzyja dbałości o koszty, rozwija i kształci zespół.
Przedsiębiorczość – takie zasady stosujemy i takiej postawy oczekujemy.

 

Aplikuj i zobacz co możemy Ci zaproponować